Loading...

Consultant Manager

Location: Prague

Bilfinger Tebodin is one of the world’s leading consultancy and engineering companies. As a member of Bilfinger Group, we are part of a strong global network of 37,000 people, offering expanded expertise in many areas. Integrated world-class consultancy and engineering solutions, combined with professional project- and construction management – wherever the client is located.

Our services in Central & Eastern Europe
Bilfinger Tebodin in Central & Eastern Europe covers all phases of a project lifecycle by its four cross-country Business Lines: Consultancy, Engineering, Process Engineering and Project Management Consultancy (PMC).

Our markets
We have a strong focus on Industrial, Food & Beverage, (Bio-) Pharma, Oil & Gas, Energy & Utilities, Property and Infrastructure markets, bringing together specialized knowledge and international expertise to offer our clients the best practice solutions.

Our locations and people
We have 18 office locations in Hungary, Serbia, Czech Republic, Poland, Romania, Russia, Ukraine and construction site teams all over the region. Bilfinger Tebodin in Central & Eastern Europe is one team of 800 fantastic colleagues, experts in their areas, ready to share knowledge and make ideas work. Our strength is a multi-discipline, dedicated, experienced team that is committed to ensure successful execution of the clients’ needs

Náš tým se rozrůstá! Pro rozvíjející se divizi konzultačních služeb hledáme všestranného juniora nebo seniora na pozici Consultant Manager.

Zajímá tě stavební trh, průmysl, ceny, obchod a obnovitelné zdroje? Chceš pracovat na velkých projektech zahraničních investorů? Chceš spolupracovat se zahraničními entitami společnosti? Domluvíš se anglicky? Máš zájem o různorodou práci, kde budeš jak technickým či ekonomickým konzultantem, ale také obchodním či projektovým manažerem? V tom případě se s tebou rádi setkáme.

Společně s životopisem zašli i motivační dopis i se specifikací okruhu konzultačních služeb, který tě zajímá a máš s ním zkušenosti. Máš-li i jiné znalosti a zkušenosti, které by nás mohly zajímat, ozvi se také.

Náplň práce:

  • Poskytování konzultačních služeb dle zkušeností a zařazení
  • Spolupráce s obchodním oddělením a vedením společnosti
  • hledání a rozvoj nových obchodních příležitostí se zaměřením na konzultační služby
  • zajištění kontraktace a řízení projektů a služeb (příprava nabídek, vedení obchodních jednání, uzavření smlouvy, vedení projektu konzultačních služeb, reporting a související agenda, uzavření zakázky)
  • úzká spolupráce s příslušnými odděleními v rámci společnosti a se sesterskými kancelářemi v zahraničí
  • řízení a organizování vnitřní a vnější koordinace celého řešitelského týmu zakázky včetně koordinace se zákazníkem

Možné okruhy konzultačních služeb:

  • Poradenství v oblasti plánování projektů, strategie, studie proveditelnosti, technicko - ekonomické posudky
  • Poradenství v oblasti Site pre-selection, Technické due diligence pozemků, posouzení rizik
  • Poradenství v oblasti energetiky a udržitelnosti
  • Poradenství v oblasti cenových odhadů a cost controllingu
  • Poradenství v oblasti průzkumu trhu, komerční due diligence
  • Poradenství v oblasti životního prostředí, sociální oblasti, zdraví a bezpečnosti. Posuzování vlivů na životní prostředí, terénní studie a průzkumy, ekologické poradenství
  • Poradenství v oblasti IFI. Hodnocení a studie předběžného financování, Bankovní monitoring

Požadujeme:

  • VŠ / SŠ technického či ekonomického směru
  • Zájem o obnovitelné zdroje a udržitelnost obecně (například: vodík, CO2, solární energie)
  • odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce
  • výborné komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti
  • vysokou vnitřní motivaci a ambice dosáhnout požadovaných výsledků
  • obchodní zkušenosti nebo zkušenosti projektového managementu v technologické firmě výhodou
  • znalost povolovacích procesů výhodou
  • znalost MS Office, MS Project, znalost AutoCad – výhodou
  • reprezentativní vystupování
  • Anglický jazyk B1/B2
  • řidičský průkaz sk. B včetně praxe v řízení

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • výhodnou lokalitu - Florenc
  • samostatnou tvůrčí práci
  • profesní růst a vzdělávání
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost práce v zahraničí
  • příjemný kolektiv, zapracování a zaučení
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, firemní jazykovou výuka, 2 sick days/rok, Home office, firemní chata na Šumavě, společné teambuildingové akce a další)
  • sociální program (penzijní připojištění)

For further information please contact Svetlana Simova svetlana.simkova@bilfinger.com

Scaffolding, Painting, Rope Access, Insulation Bilfinger Tebodin Czech Republic s.r.o. Permanent White-collar workers Bachelor's degree Business Development & Sales

Job Segment: Engineer, Manager, Project Manager, CAD, Drafting, Engineering, Management, Technology