Nahrávání...

Project Manager

Prague

Bilfinger Tebodin, jako součást společnosti Bilfinger SE, je mezinárodní poradenská a inženýrská společnost s 1600 zaměstnanci sídlících ve 26 kancelářích v severozápadní a střední a východní Evropě.

Bilfinger Tebodin ve střední a východní Evropě je největší inženýrskou společností v tomto regionu, která má 800 interních konzultantů, techniků a manažerů. Kromě stavebních pracovišť po celém světě, se zaměstnanci společnosti nacházejí v kancelářích v 7 zemích: Česká republika, Maďarsko, Polsko, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Ukrajina. Výsledkem intenzivního úsilí o sjednocení lidí v těchto zemích je poskytování špičkových mezinárodních osvědčených postupů klientům.

Bilfinger Tebodin ve střední a východní Evropě působí ve čtyřech mezinárodních obchodních liniích: poradenství, procesní inženýrství, strojírenství a projektové poradenství (tzv. PMC). Společně poskytují portfolio služeb pro komplexní inženýrské projekty a kompletní technická řešení pokrývající celý cyklus investičních projektů. Společnost je hrdá na své 70leté zkušenosti v automobilové sféře, širokou škálu potravinářských a zemědělských projektů a jedinečný vývoj ve větrných elektrárnách.

Klienti společnosti Bilfinger Tebodin jsou mezinárodní finanční instituce, vládní orgány a přední světové a místní společnosti zastupující různá průmyslová odvětví, mezi které patří například společnosti Bayer, Bosch, Bridgestone, Cargill, Gestamp, Henkel, LafargeHolcim, Mars, Mondelez, Sanofi, Shell, Škoda, Siemens, Viessmann a Unilever.

Náplň práce:

  • ve spolupráci s obchodním oddělením připravuje nabídky a smlouvy se zákazníkem
  • řídí a zajišťuje registraci projektu
  • řídí a zajišťuje spolu s vedoucími příslušných řešitelských oddělení výběr řešitelského týmu
  • řídí a organizuje vnitřní a vnější koordinaci celého řešitelského týmu zakázky včetně koordinace se zákazníkem
  • podává pravidelná hlášení o stavu zakázky svému nadřízenému, vedení firmy a zákazníkovi
  • zajišťuje, plánuje a provádí příslušné kontroly v průběhu řešení zakázky
  • řídí a organizuje řádnou evidenci a archivaci dokumentace zakázky
  • řídí a zajišťuje řádné uzavření zakázky

Požadujeme:

  • VŠ / SŠ technického směru (stavební, strojní)
  • Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • znalost povolovacích procesů
  • uživatelská znalost MS Office a MS Project, AutoCad – výhodou
  • Anglický jazyk - B2
  • Autorizace ČKAIT výhodou nikoliv podmínkou
  • řidičský průkaz – skupina "B"
  • odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost.

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • výhodnou lokalitu - Florenc
  • samostatnou tvůrčí práci
  • profesní růst a vzdělávání
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost práce v zahraničí
  • příjemný kolektiv, zapracování a zaučení
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, firemní jazykovou výuka, 2 sick days/rok, Home office, firemní chata na Šumavě, společné teambuildingové akce a další)
  • sociální program (penzijní připojištění)

Pro více informací, prosím, kontaktujte Svetlanu Šimkovou, svetlana.simkova@bilfinger.com

Inženýrství a poradenství | Bilfinger Tebodin Czech Republic s.r.o. | Stálý | Pracovníci v úřednické profesi | Magisterský titul | Řízení projektů

Pracovní segment: Project Manager, Manager, AutoCAD, CAD, Drafting, Technology, Management, Engineering