A Bilfinger Tebodin Hungary Kft.

Villamos tervező mérnök

munkatársat keres.

Amennyiben szereted a kihívásokat, nyitott vagy új ismeretek megszerzésére és csapatunk tagjaként szeretnéd kamatoztatni tudásod, csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • Gyártócsarnokok, kommunális létesítmények, olaj és gázipari, vegyipari, élelmiszeripari, gyógyszeripari üzemek, erősáramú tervezése (engedélyezési-, tender-, kiviteli-, megvalósulási tervek)
  • Tervezési folyamatok előkészítése, tervezői szintű támogatása (ajánlatok műszaki tartalmának kidolgozása, ajánlatok műszaki értékelése, kivitelezés műszaki támogatása)
  • Belföldi és nemzetközi tervezési projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Erősáramú villamos területen szerzett mérnöki végzettség
  • Tervezői gyakorlat
  • Erősáramú villamos szakterületre vonatkozó magyar szabványok, jogszabályok naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű MS Office, AutoCAD (esetleg WSCAD, ePlan) és egyéb tervező szoftverek ismerete
  • „B” kategóriájú jogosítvány
  • Angol nyelv tárgyalás szintű ismerete (műszaki szakmai nyelv előnyt jelent)
  • Határozott fellépés, önállóság és terhelhetőség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Jó tárgyaló és kommunikációs készség, képesség
  • Eredményorientált szemlélet és gyakorlat

Előny:

  • Mérnökkamarai tervezői jogosultság, vezető tervező cím
  • Műszaki ellenőri jogosultság
  • Tervezésben szerzett 15-20 év tapasztalat
  • Kivitelezésben, üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Olajipari és/vagy egyéb vegyipari, élelmiszeripari, gyógyszeripari létesítmények tervezésében szerzett tapasztalat
  • Egyéb idegen nyelv ismerte
  • 3D tervezésben szerzett ismeretek, tapasztalat (első sorban Revit)

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Változatos projektek
  • Részvétel nemzetközi projektekben, csapatmunkában
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII.

Job Segment: Engineer, Electrical, AutoCAD, CAD, Drafting, Engineering