Inspektor Nadzoru Inwestorskiego (Branża Energetyczna)

Łódź, LD, PL, 90-002

Łódź

Bilfinger Tebodin, part of Bilfinger SE, is an international consultancy and engineering company with 1,600 employees over 26 offices in North West and Central and Eastern Europe.

Bilfinger Tebodin in Central and Eastern Europe (CEE) is the largest engineering group in this region, having 800 consultants, engineers and managers in-house. Apart from the construction sites worldwide, the company staff is located in offices across 7 countries: Czech Republic, Hungary, Poland, Romania, Serbia, Ukraine. Intensive efforts to unite people across those countries result in delivering top quality international best practice to the clients.

Bilfinger Tebodin in CEE operates in four cross-country Business Lines: Consultancy, Process Engineering, Engineering and PMC. Together, they provide a portfolio of services for complex engineering projects and interdisciplinary & technical complete solutions, covering the whole investment project cycle. The company is proud of its 70 years’ experience in automotive sphere, wide variety of food and agro projects, unique latest developments in wind power plants.

Bilfinger Tebodin clients are international financial institutions, government bodies and leading global and local companies, representing different industries. Among many, Bilfinger Tebodin is a partner for Bayer, Bosch, Bridgestone, Cargill, Gestamp, Henkel, LafargeHolcim, Mars, Mondelez, Sanofi, Shell, Skoda, Siemens, Viessmann, Unilever.

Obowiązki:

  • Sprawowanie funkcji inspektora nadzoru w rozumieniu przepisów Prawa Budowlanego
  • Sprawowanie kontroli zgodności realizacji prac budowlanych z projektem, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej i zawartą umową
  • Sprawdzanie jakości wykonywanych robót
  • Sprawdzanie i odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających
  • Uczestniczenie w odbiorach technicznych
  • Potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad, usterek
  • Weryfikacja kompletności i opiniowanie dokumentacji składanej przez Wykonawcę w aspekcie wymagań zawartych w kontrakcie
  • Reprezentowanie firmy wobec klientów i instytucji
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu ofert i utrzymywaniu kontaktów z klientami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, energetyczne)
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń/ w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń/ w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń
  • Doświadczenie w pełnieniu funkcji Inspektora nadzoru inwestorskiego przy realizacji inwestycji polegającej na budowie Instalacji odzysku ciepła ze spalin lub innych instalacji bloku energetycznego o mocy co najmniej 30 MWe (w tym: kotła) w elektrowni lub elektrociepłowni, przekazanego do eksploatacji w okresie ostatnich 10 lat przed upływem terminu składania ofert
  • Znajomość procedur formalnych i prawnych związanych z realizacją robót branżowych
  • Umiejętność merytorycznego prowadzenia i kierowania dyskusją dotyczącą problemów branżowych, reprezentując przy tym interesy Inwestora
  • Umiejętność komunikacji na budowie zarówno z menadżerami projektów, jak i z kierownikami robót i pracownikami brygad
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom min.B2)

Oferujemy:

  • Elastyczne warunki zatrudnienia – umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie między 7:00-9:30)
  • Praca w biurze lub w modelu hybrydowym – do indywidualnego ustalenia
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, dofinansowanie karty MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie PZU, spotkania integracyjne zespołowe i firmowe, nagrody jubileuszowe)
  • Atrakcyjny bonus za polecenie pracownika
  • Dofinansowanie nauki języków obcych (angielski lub inne)
  • Możliwość uczestnictwa w PPK – Allianz
  • Zwrot kosztów członkostwa w Izbie Inżynierów
  • Programy szkoleniowe (międzynarodowe oraz lokalne) z zakresu przywództwa, umiejętności miękkich, umiejętności technicznych
  • Możliwość uczestniczenia w inicjatywach firmowych (konkursy, nagrody pracownicze)
  • Owocowe środy w biurach

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Segment pracy: Network, Process Engineer, Engineer, Technology, Engineering